Yılların Birikimi
Lojistik

Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir.

İletişim Bilgileri
 • Hadımköy Yolu Ömerli Köyü Kavşağı
 • Cevahir Benzin İstasyonu Arkası
 • Güneş Caddesi No : 33
 • Hadımköy / İstanbul
 • Telefon:0 (212) 7983467 - 68 - 69
 • Fax:0 (212) 7983470

 

 
Kara Taşımacılığı
image

Ulusal ve uluslararası taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmiş olan Güneş Trans; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.

Romanya , Bulgaristan , Makedonya , Moldova ve Macaristan başta olmak üzere tüm Balkan ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle Karayolu Taşımacılığı hizmeti sunan Güneş Trans , dilerseniz komple / parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.

Bunlara ek olarak kendi tır filosunu sadece MEGA dorseler ile kuran Güneş Trans ; tüm servis modellerinde olduğu gibi Karayolu Taşımacılığında da müşterilerine rakiplerinden farklı çözümler üreterek kaliteli ve ekonomik hizmetleri bir arada sunmayı başarmıştır. Ana kriterlerden birinin tam zamanında hizmet olduğu günümüzde, tır filosunun büyütülmesi kaçınılmaz bir durum oluşturmuş ve Güneş Trans `ın tır yatırımlarına hız vermesine sebep olmuştur.

 • Yurt içinde ve yurt dışında kurmuş olduğumuz şubelerimiz ile gönderilerinizi zamanında ve sorunsuz bir biçimde istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim ediyoruz.
 • Bulgaristan, Romanya, Makedonya ve Moldova da kurmuş olduğumuz şubelerimiz ile yurt dışında gümrükleme, depolama ve dağıtım hizmetleri veriyoruz.
 • En son teknoloji ile donatılmış araçlarımızı 7 gün 24 saat boyunca uydudan takip edip, müşterilerimize en doğru bilgiyi zamanında veriyoruz.
 • İstanbul Hadımköy de parsiyel taşımacılığın gerektirdiği bütün donanımlara sahip tesislerimizde eğitimli ve işinin uzmanı yükleme kadromuz ve deneyimli şoförlerimiz ile yükünüzün en doğru şekilde yüklenmesini, sağlamlaştırılmasını ve alıcınıza tam zamanında ve hasarsız olarak teslim edilmesiniz sağlıyoruz.
 • İhracat depolarımız ve Gümrüklü antrepolarımız sigortalı olup, 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.
 • Firmamızın bünyesinde kurmuş olduğumuz gümrük müşavirlik firmamız ile tüm T.C gümrüklerinde ve sınır kapılarında gümrükleme hizmeti veriyoruz.
 • Bütün araçlarımız CMR sigortası kapsamında olup, her hangi bir kaza, yangın, Hırsızlık vs. gibi olaylarda zararlarımızın derhal CMR sigortası tarafından karşılanmasını ve müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlıyoruz.
 • Filomuza katmış olduğumuz 20 m3 ve 55 m3 araçlar ile yüklerinizi fabrikanızdan alıp, yine yurt dışında almış olduğumuz kamyonet ve kamyonlar ile dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.
 • Yurt dışında bulunan ve Türkiye'den malzeme alan müşterilerimizin siparişlerinin takibi, toplanması, depolanması, gümrüklenmesi ve yurt dışına sevkinin yapılmasına kadar bütün işlemleri takip ediyoruz.
   
   
  Gümrükleme
  image

  Güneş Trans , tedarik zincirinin kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren adımlarından biri olan "gümrükleme" hizmetini Güneş Trans kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır.Ülkemizde gümrük uygulama ve mevzuatlarının sıkça güncellenmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında daha katı kurallara sahip olmakta ve bu nedenle de yüksek düzeyde uzmanlık gerektirmektedir.

  Güneş Trans  Gümrükleme, kanunlara uygunluk ve hız konusunda iddiasını tecrübeli ekibi ile birleştiriyor. Her müşterinin sektörüne, mevzuatına, operasyonel ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve müşterisine ona ait bir gümrükleme departmanı kadar senkronize hale geliyor. Konusu ile ilgili her hususu müşterisinden önce düşünüp önererek, müşterisinin sadece kendi işine konsantre olmasını sağlıyor.

   

  ‘’GÜVEN TAŞIYORUZ’’