Yılların Birikimi
Lojistik

Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir.

İletişim Bilgileri
  • Hadımköy Yolu Ömerli Köyü Kavşağı
  • Cevahir Benzin İstasyonu Arkası
  • Güneş Caddesi No : 33
  • Hadımköy / İstanbul
  • Telefon:0 (212) 7983467 - 68 - 69
  • Fax:0 (212) 7983470

 

 
Hakkımızda
image

Firmamız 1990 Tarihinden itibaren taşımacılık sektöründe edindiği deneyimi, teknoloji ve insan kaynağına yaptığı yatırımlarla zamana yayılmış hedeflerine bağlı kalarak her geçen gün zenginleştirmektedir. İstanbul'un bir ticaret merkezi oluşu, Romanya ’nın Avrupa ile Türkiye arasında bir köprü olarak kullanılması, firmanın değişikliğe açık yapısı ve uzun vadeli doğru kararlar alması, GÜNEŞ Trans’ı bu emeklerinin doğrultusunda Türkiye - Romanya hattında lider bir firma konumuna getirmiştir.

 

2007 yılına kadar ağırlıklı olarak komple taşımacılık alanında müşterilerine hizmet sunmakta olan Güneş Trans Lojistik, 2007 yılı sonunda Hadımköy'deki tesislerine taşınmasıyla beraber, toplam 7.000 m² ’lik alan üzerinde 2.000 m² depo alanı, 600 m² ofis binası, bakım üniteleri ve park alanından oluşan hizmet kompleksi ile Balkan  ve Avrupa Ülkelerine Grupaj alanında da hizmet ederek  müşterilerine verdiği hizmetin niteliğini de değiştirmiştir.

 

Müşteri memnuniyetini, vizyonunun bir parçası olarak gören ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan Romanya-Türkiye hattında taşımacılık alanındaki liderliğine yenilerini ekleyerek, taşımacılık sektöründeki yoluna kararlılıkla devam edecektir.

 

‘’GÜVEN TAŞIYORUZ’’